Kontaktpersoner Bondens marked

Ansatte Bondens marked Norge

Randi Ledaal Gjertsen
Daglig leder
Mobil: 91 19 36 02
E-post: randi@bondensmarked.no

Mari Hørstad
Markedsleder for Bondens marked Oslo SA
Mobil: 481 38 964
E-post: mari@bondensmarked.no

Anita Natvik
Prosjektmedarbeider rekruttering
Mobil: 988 49 455
E-post: anita@bondensmarked.no

Bianca Wathne Gelink
Prosjektmedarbeider rekruttering
Mobil: 477 55 178
E-post: bianca@hanen.no

Ansatte Bondens marked lokalt

De lokale Bondens marked rundt omkring i landet drives som samvirkeforetak (SA), og er eid av produsentene. De er økonomisk uavhengige av Bondens marked Norge, men har alle en skriftlig samarbeidsavtale med sentralleddet. Hvert lokalt marked har en markedsleder som fungerer som koordinator og kontaktperson.

Bondens marked Oslo
Markedsleder: Mari Hørstad, 481 38 964,
oslo@bondensmarked.no
Styreleder: Arne Rød (Låven på Huseby) 909 26 280 arroe@online.no

Bondens marked Hedmark
Markedsleder: Ole Martin Kildahl, 905 12 670, hedmark@bondensmarked.no
Styreleder:Ole Martin Kildahl, 905 12 670, hedmark@bondensmarked.no

Bondens marked Lillehammer
Markedsleder: Jorunn Løvdal, 997 01 992, lillehammer@bondensmarked.no
Styreleder: Ola Aukrust (Aukrust Gard og Urteri), 61 21 12 15, aukr@online.no

Bondens marked Drammen
Markedsleder: Anne Karin Bøhn (Eventyrsmak), 970 89 581, drammen@bondensmarked.no
Styreleder: Jan-Thore Riseng (Risengs Birøkt), 95931593, jan-thore@honningbier.no

Bondens marked Telemark
Markedsleder: Hege Lier, 992 41 416, telemark@bondensmarked.no
Styreleder: Monica Gullaksen (Løyte Gård), 959 35 108, mmgulla@online.no

Bondens marked Vestfold
Markedsleder: Hege Lier, 992 41 416, vestfold@bondensmarked.no
Styreleder: Ingrid Mjelde Gran (Gran Søndre), 480 29 710, post@gransondre.no

Bondens marked Agder
Markedsleder: Hege Lier, 992 41 416, agder@bondensmarked.no
Styreleder: Dag Øyvind Jensen (Austid Frilandsgartneri), 918 65 321, dag-jen@online.no

Bondens marked Bergen
Markedsleder: Silje Namtvedt, 916 94 515, bergen@bondensmarked.no
Styreleder: Berge Borge (Honning & Design), 982 04 288, berge@honning-design.no

Bondens marked Sogn og Fjordane
Markedsleder: Gro Sveen (Svanøy Røykeri as)), 404 08 141, forde@bondensmarked.no
Styreleder: Aud Slettehaug (Håjen Lefsebakeri), 473 75 739, Aud.Slettehaug@sfj.no

Bondens marked Sunnmøre / Møre og Romsdal
Markedsleder: Ottar Andre B. Anderson (Gode Greier), 408 85 044, sunnmore@bondensmarked.no
Styreleder: Lisa Mari B. Anderson (Gode Greier), 408 85 044, lisamari@godegreier.no

Bondens marked Trøndelag
Markedsleder: Øygunn Skaret (Lefsebua), 980 43 188, trondelag@bondensmarked.no
Styreleder: Embret R. Østring (Brattlia Økogård), 995 39 970, embret.ostring@gmail.com

Bondens marked Nordland
Markedsleder: Else Seivåg (Syltebua), 917 02 940, nordland@bondensmarked.no
Styreleder: Oddbjørn Olsen (Kjerringøy Gård), 911 44 613, post@kjerringoygard.no

Bondens marked Troms
Markedsleder: Gry Reinsnos, 991 63 539, troms@bondensmarked.no
Styreleder: Georg Hansen, 464 32 945, georghh@msn.com

Styret i Bondens marked Norge

Stiftelsen Bondens marked Norge har et styre bestående av representanter fra de organisasjonen som har vært med og stiftet Bondens marked Norge, samt en fritt valgt leder og en fritt valgt representant for produsentene.

Bjørn Iversen (leder)
Tlf: 61 19 63 27 / 976 81 861
E-post: ive-bjo@online.no

Jon Tomassen
Tlf: 905 24 390
E-post: jon.tomassen@nortura.no
Organisasjon: Norsk Landbrukssamvirke

Jens Edvard Kase
Tlf: 69 26 01 18 / 900 72 482
E-post: jens.kase@bdsnett.no
Organisasjon: Norges Bondelag

Kirsti Sollid
Tlf: 77 71 11 30 / 992 79 777
E-post: kirs-sol@online.no
Organisasjon: Norsk Bonde- og Småbrukarlag

Jakob Bjerkem
Tlf: 959 93 569
E-post: jakob@bjerkem.com
Organisasjon: Oikos - Økologisk Norge

Mari Sangnæs
Tlf: 61 33 46 36 / 920 68 680
E-post: sangnaes@start.no
Organisasjon: HANEN

Anne E. R. Huitfeldt
Tlf: 72 83 27 44 / 900 45 921
E-post: anne.r.huitfeldt@gmail.com
Organisasjon: Bondens marked Norge

Daglig leder er sekretær for styret.